Aktualności

Łódzki finał Memoriału Michała Cichego dla ŁKS Commercecon

Siatkarki ŁKS Commercecon Łódź wygrały drugą edycję Memoriału Michała Cichego. Finał był wewnętrzną sprawą łódzkich drużyn, a zawodniczki ŁKS Commercecon wygrały 3:2 z Grotem Budowlanymi.

Po dwóch setach 2:0 wygrywała drużyna Grota Budowlanych, ale ełkaesianki nie zamierzały się poddawać, chociaż przy świetnych zagrywkach Alicji Grabki trzecia partia rozpoczęła się od prowadzenia Grota Budowlanych 4:0. Drużyna trenera Alessandro Chiappiniego pod koniec partii wyrównała wynik, a później wygrała 25:23. Niesamowity przebieg miał też kolejny set, w którym Grot Budowlane prowadziły 18:12, a jednak dały sobie zabrać zwycięstwo, znów przegrywając 23:25. Także w tie-breaku wydawało się, że bliżej zwycięstwa jest ekipa trenera Macieja Biernata, która przy zmianie stron prowadziła 8:5. Ostatecznie jednak na przewagi, 16:14, wygrał ŁKS Commercecon.

Trzecie miejsce w turnieju zajęła drużyna #VolleyWrocław, która pokonała Energę MKS Kalisz 3:2. W sobotnich półfinałach ŁKS Commercecon zwyciężył bez straty seta Energę MKS, a drużyna Grota Budowlanych pokonała 3:1 #VolleyWrocław.