Aktualności

ŁKS Commercecon Łódź górą w hicie kolejki

ŁKS Commercecon Łódź pokonał Grupa Azoty Chemik Police w 10. kolejce Tauron Ligi. Spotkanie było bardzo wyrównane, dwa pierwsze sety rozstrzygnęły się na przewagi MVP uznano Klaudię Alagierską-Szczepaniak, zdobywczynię 16 punktów.

Najwięcej oczek w meczu zapisała na koncie Valentina Diouf (23). W barwach Chemika na wyróżnienie zasługuje Martyna Łukasik. Przyjmująca zdobyła 15 punktów, kończąc ataki w najważniejszych momentach, m.in. ostatnim punkcie pierwszego seta.

ŁKS dopisał do konta 3 oczka i umocnił się na pozycji lidera. Chemik zajmuje trzecie miejsce w tabeli Tauron Ligi. W następnym spotkaniu policzanki zmierzą się z Eczacibasi Vitra Stambuł (3. kolejka Ligi Mistrzyń)

Grupa Azoty Chemik Police – ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (26:24, 27:29, 22:25, 20:25)