Aktualności

Adrianna Szady: z czystą głową wrócić do treningów

W piątkowe popołudnie w hali Orbita zmierzyły się ze sobą zespoły #VolleyWrocław oraz Energa MKS Kalisz. Drużyna gospodyń podbudowana ostatnimi zwycięstwami wyszła na parkiet z ogromną dawką optymizmu. Jednak rywalki okazały się za mocne i przegrała 0:3. MVP spotkania została wybrana Karolina Drużkowska.

Tak spotkanie skomentowała wrocławska rozgrywająca Adrianna Szady: – Mecz nie potoczył się po naszej myśli. Nastawiałyśmy się na trudne spotkanie, niestety przegrałyśmy w trzech setach. Chciałyśmy ten mecz wygrać, najlepiej za trzy punkty, gdyż to pozwoliłoby nam mocno awansować w tabeli i wrócić z dobrymi humorami do domów na święta. Teraz trzeba przeanalizować szybko ten mecz, zobaczyć co było nie tak i wrócić po tej krótkiej przerwie z czystą głową do treningów.

Kolejnym spotkaniem #VolleyWrocław będzie mecz w ramach Pucharu Polski. Zmierzymy się w nim z ŁKS-em Commercecon Łódź na wyjeździe. Mecz odbędzie się 4 stycznia o godzinie 18:00.